CyberGhost VPN ile Yasak Sitelere Giriş

CyberGhost VPN ile Yasak Sitelere Giriş

VPN programları internet kullanıcılarının özellikle sosyal medya yasakları gibi uygulamalar karşısında başvurduğu ilk araçlardan birisi  olma özelliğini taşıyor. Ancak bu programlardan cihazınıza ya da ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek zor bir durum. Bu sitedeki yazılar ve dtunnel hizmeti sizin yasak sitelere giriş yapabilmeniz için en iyi hizmetten yararlanmanızı sağlamaya çalışıyor. Bu yazımızda da son dönemde popüler olan CyberGhost isimli VPN programını tanıtmaya çalışacağız.

Program gizliliğe çok büyük önem veriyor. 10 milyon internet kullanıcısı tarafından kullanılıyor oluşu programın ne kadar güvenilir olduğunu gösterir nitelikte. CyberGhost VPN programının sağladığı hizmetleri aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:
 • Gizli internet gezintisi
 • Engellenmiş, yasaklanmış sitelere giriş
 • Sağlıklı bir kablosuz ağ bağlantısı sağlama
 • Gizli bir torrent hizmeti sağlama
 • İstenilen VPN servisine bağlanma
 • Gördüğünüz gibi nitelikli bir VPN hizmeti ile yasak sitelere giriş yapmanızı, gizli bir internet gezintisi yapmanızı ve Wi-Fi bağlantınızı sağlamlaştırmanızı bu program sayesinde garanti ediyorlar. SSL şifreleme sistemine sahip olan program, OpenVPN isimli protokolün altında çalışmaya devam ediyor.
  Ücretsiz versiyonu da bulunan program ücretli versiyona da sahip. Free, Premium ve Premium Plus olmak üzere 3 farklı versiyona sahip olan CyberGhost VPN, “tek bir tık ile internetteki bütün sorunları çözme” iddiasını taşıyor. Ancak elbette ücretsiz ve ücretli versiyonlar arasında sahip olunan özellikler açısından kimi farklılıklar bulunmakta. Aşağıda sizin cihazınıza uygun indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

  Not: Linkler Kendi Sitelerine Aittir

  CyberGhost VPN Windows İndir

  CyberGhost VPN Apple İndir

  CyberGhost VPN Android İndir

  Pin It

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir