Hotspot Shield İle Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Hotspot Shield İle Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Hotspot Shield, dünyada 400 milyondan fazla indirilmiş  çok güvenilir bir vpn özelliğini hala koruyan ender programlardan birisidir, Hotspot Shield’in kendi sayfasında da belirttiği gibi internete hangi cıhaz ile giriyorsanız girin size tam koruma sağlıyor.
Özelliklerinden Bazılarını sıralayacak olursak:

Güvenli WiFİ Bağlantısı: İsterseniz evde isterseniz de işte veya kalabalığın içinde olun İnternet’te güvenli bir şekilde gezinmek için İnternet bağlantısını güvenli hale getirin ve kişisel bilgilerinizi şifreleyin.

Anonim (Gizli) Gezinti: Hotspot Shield VPN, internette anonim ve gizli bir şekilde gezinmek için size kolay ve güvenli bir yol sunuyor. Bu sayede, İnternet üzerinde kimse sizin ne yaptığınızı takip edemez ve izleyemezi.

Yasaklı Sitelere Giriş:  Hotspot Shield VPN ile engelli ve sansürlü internet sitelerine hızlı bir şekilde erişin. Sosyal medyaya, oyunlara ve videolara güvenli erişim sağlayın.
Dünyadaki milyonlarca kullanıcı güvenli, gizli ve kısıtlamasız internet erişimi için Hotspot Shield’a güveniyor. Hotspot Shield yazılımı, internet gezintinizi güvenli hale getirmek için gelişmiş şifreleme teknolojisini kullanır, ayrıca nerede olursanız olun dünyanın dört bir yanından favori içeriklerinize erişmenizi sağlarken kötü amaçlı yazılımları da algılar ve engeller. Virtual Private Network (VPN) uygulamamız ÜCRETSİZDİR, kurulumu hızlı, kullanımı kolaydır!

Hotspot Shield VPN İndirmek için site adresi: Hotspot Shield VPN

Not: Hotspot Shield VPN için ücretli ve ücretsiz seçenekleri vardır..

Pin It

Hotspot Shield İle Yasaklı Sitelere Giriş Programı” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir