Yasaklı Sitelere Giriş 2020

 Yasaklı Sitelere Giriş 2020

İnternette özgür ve güvenli bir gezintiye çıkmanın pek çok yolu bulunuyor. Zaman zaman alınan erişim yasağı kararları ve uzun süredir kapalı olan pek çok siteye giriş yapabilmek için internet kullanıcıları bugüne kadar geliştirilen bütün yöntemleri deneyebilir. 2020 yılı içerisinde de yasaklı sitelere giriş konusu internet kullanıcılarının aklını kurcalayacak gibi gözüküyor.
Bunlardan en sık kullanılanı VPN programları oluyor. VPN programları internetten indirilerek bilgisayara ya da tarayıcıya bir eklenti olarak kuruluyor ve yasaklı sitelere giriş yaparken program aktifleştiriliyor. Bu sayede erişime kapalı internet sitelerine giriş yapılıyor. Ancak bu yöntemin internet hızını yavaşlattığı iddia ediliyor.

İddiadan daha fazlası olan bu durum doğru. İnternetiniz VPN programları kullanırken bir miktar yavaşlayacaktır. Bu durumu daha iyi hale getirmek istiyorsanız ücretli VPN programlarına yönelebilirsiniz. Bunun yanında tarayıcıya eklenti olarak kurulan bazı VPN uygulamalarının daha iyi performans gösterdiğine dair iddialar da mevcut.
programları dışında dtunnel, ktunnel, vtunnel gibi yöntemleri de mutlaka deneyebilirsiniz ve yasaklı internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. Bu yöntem VPN programlarına göre zaman zaman daha avantajlı olabiliyor. Bu avantajların başında bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemenizin gerekmemesi geliyor.

Bu sayede bilgisayar belleğiniz boşuna meşgul olmayacak. Bunun yanında herhangi bir ücret ya da şartı yerine getirmeniz gerektirmiyor. Bu da dtunnel, ktunnel, vtunnel gibi sistemlerin avantajlarından birisi. Ayrıca bu sistemler genellikle bankaların güvenilir şifreleme sistemlerini kullandıkları için tamamen güvenilir ve özgür bir internet hizmetine erişebilirsiniz.

Dtunnel.net sitesinin anasayfasından da arama motoruna gitmek istediğiniz internet sitesinin adresini yazarak başlayabilirsiniz. Herhangi bir sorun için ise yorum yaparak sorularınızı sorabilirsiniz. Proxy siteler oldukça girilmeyecek siteler yoktur, bugün biz varız yasaklanırız bu demek değildirki çözümdür, çözüm yasakların kalkmasıdır facebook , Twitter,  instagram gibi siteler artık dünya geneli global sitelerdir bu tür siteler dünyaya mal edilmiş sitelerdir proxy tunnel ile giremeyeceğimiz site yoktur eğer site adresimizi unutursanız yukarıdaki eklentimizi ekleyebilir ve istediğiniz zaman pratik bir şekilde girebilirsiniz,

İyi Gezinmeler.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir