Hizmet Şartları

Bu web sitesini kullanarak aşağıdaki şartları kabul kabul etmiş olursunuz :

  • Yasal Kullanım: Bu web sitesi, yasal amaçlar için kullanılabilir. Bir internet servis sağlayıcı gibi, herhangi bir teknik konularda kısıtlama, bu web sitesi kullanıcının internet üzerinde herhangi bir web sitesine erişmek için izin verir. Bu ABD hukuku ve kullanıcının kişisel yerde yürürlükte yerli yasalar ve politikalar hem de uyuşmaktadır bir şekilde yeteneklerini bu hizmet hibe kullanmak için son kullanıcının sorumluluğundadır. Bu hizmet değil, bu hizmetin sahipleri ve operatörleri kullanıcıları, hizmetin herhangi bir uygunsuz veya yasadışı kullanımından kaynaklanan herhangi sonuçlarından sorumlu olacaktır. Biz hizmet (şu anda ABD ve İngiltere içerir) altında çalıştığı yargı herhangi bir hukuk uygulanabilir çiğneyici bu web sitesi üzerinden yürütülen her türlü faaliyet hakkında uygun kolluk kuvvetleri ile işbirliği yapmak hakkımız saklıdır.

 

  • Hizmet Kötüye: Bu web sitesi tarafından sağlanan hizmeti, ram, işlemci gücü ve bant genişliği gibi, önemli, ancak sınırlı ve pahalı kaynakları ile çalışır. Bu hizmeti kullanırken, bu sınırlı kaynakların aşırı numarasını kullanarak hizmetini kötüye kabul edersiniz. Aşırı kaynak kullanarak hizmetini kötüye inanılmaktadır kullanıcıların veya kullanıcı gruplarının, hizmet ve erişim site yöneticisi tarafından engellenmiş olabilir kullanmak hoş değildir. Kaynakların kötüye kullanımı örnekleri otomatik olarak art arda sayfaları, resim, veya üzerindeki yük önemli ölçüde daha büyük miktarda neden olur hizmetin, veya başka bir etkinlik tarafından sağlanan dosyaları hotlinking, tekrar tekrar aynı kaynakları isteyen, bu servisi kullanarak sayfaları kaynıyor ortalama bir kullanıcının daha bizim sunucuları normalde kullanılan neden olur.

 

  • Gizlilik: Biz çok ciddi, kullanıcının gizliliğini almak ve normalde bilerek herkese gizli bilgileri ifşa etmeyecektir. Ancak, bizim hizmet kullanıcıları tarafından üstlenilen suç faaliyetlerini incelemeye kolluk kuvvetleri ile işbirliği yapmak hakkımız saklıdır. Şu anda, bizim amacımız kesinlikle zorunda sadece o bilgiyi oturum etmektir. Bu İngiltere’deki sunucular için, biz 48 saat boyunca kullanıcı erişim veri giriş, demektir. ABD bizim sunucular için, biz bir şey yapın. Biz, bizim takdirine, orada belirli bir devam eden bağımlılığı sorunu, ya da bizim kullanıcılara güvenilir hizmet sunmak için gerekli olan, ya da yasaların gerektirdiği durumlarda bu dönemler dışında ek veri giriş olabilir. Bu günlük politikalar bizim niyet ve hedefleri olsa da, giriş gerçek veri çeşitli teknik, hukuki veya idari konularda bağlı olarak değişebilir.

 

  • Değişiklikler: Biz hizmetin yöneticileri tarafından belirlenecek herhangi bir zamanda bu koşulları değiştirme hakkını saklı tutarız.
Pin It