Yasak Sitelere Giriş

Ktunnel ile yasaklı sitelere giriş yöntemi

Twitter, youtube veyɑ fɑcebook gibi sitelere giremiyorsanız; Yasaklı Sitelere Giriş yöntemi vardır. Programsız bir şekilde aşağıya girmek istediğiniz adresi yazarak “Siteye Gir ” butonuna basıyorsunuz, Böylece bütün Yasaklanmış Sitelere Giriş yapabiliyorsunuz. Sitemizin altyapısı ile Proxy sistemlerinde en hızlı ve en güvenilir Proxy hizmeti vermekten çok mutlu olduğumuzu belirtmek isterim.
aşağıdaki linki silin ve girmek istediğiniz linki yazın girin 

Bu Sayfamız ktunnel, vtunnel veyɑ dtunnel gibi mɑntık ile çɑlışɑn https güvenli bɑnkɑ sistemlerinde olɑn sistem ile çɑlışıyor. Güvenliği üst seviyede olup hiçbir zararlı program bulunmamaktadır.

Tɑmɑmen güven ile istediğiniz siteye girebilirsiniz.

Dünyanın bir çok yerinde siteler devlet tarafından yasaklandığı bir zamanda bu tür programlar sürekli karşınıza çıkacaktır, bu yasakların içinde dünyaca ünlü siteler facebook, twitter, youtube gibi sitelerde olduğunu düşünürsek ktunnel gibi girişler olduğu sürece yasaklar pekde etkili konuma gelemiyor.

Dtunnel.net ile giremediğiniz sitelere kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir proxy hizmetidir, uzun yıllardır deneyimlerimizden tecrube edinerek size hazırladığımız bu hizmet tamamen güvenilir olmakla birlikte ulaşmak istediğiniz adrese hızlıca girme olanağı sağlar. Yasak sitelere giriş yapmak için yapmanız gereken bu yazının yukarısındaki kutucuğa girmek istediğiniz adresi yazmanızdır, Ktunnel, Vtunnel, veya Dtunnel gibi çalışan bu sistem ile bilgisayarınıza virüs gibi yazılım programlar programları bulaştırmaz, güven içinde gezmenizi sağlar, bu sistem in geliri tamamen reklamlar ile sağlanmaktadır, yani burada anlatmak istediğimiz olay bu hizmetten yararlanacak kişilerin hiçbir şekilde kendi sistemlerine zarar verecek bir durum ile karşılaşmayacaklar.

Türkiye’de yasak sitelere girmek isteyenler Bu Tunnel hizmeti kullanarak giriş yapabilirler, amacımız kullanıcılarımıza iyi bir hizmet sunmamız, Facebook, twitter, ve instagram gibi büyük sitelere bu hizmet ile çok kolaylıkla giriş yapma olanağı bulacaksınız. Proxy Sitesi ile türkiyede artık 1 numara olmaktan gurur duyuyoruz, Yabancı Proxy siteleri bu zamana kadar türkiyede hizmet vermiştir şimdi ise türk proxy siteleri ile biz sizlere hizmet veriyoruz.

Hizmetimiz ile ilgili sorun yaşarsanız bizim ile iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz, görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.

Yasak Sitelere Giriş” üzerine 75 düşünce

  1. Bir Yorum Sever

   Arkadaşım Direk Site adını yazıyorsan yanlış.Sitenin URL Adresini arıyacaksın.

   Cevapla
 1. Geri izleme: YASAKLI SİTELERE GİRME | Ktunnel- Dtunnel, Vtunnel

 2. piso

  elleriize sağlık ulaşamadığım çoğu site (oyun siteleri de dahil) çoğu siteye ulaştım elleriniz akıllarınıza sağlık

  Cevapla
 3. Kemalün

  Bu sitedeki bilgilendirme yazılarını yazan kişinin ya Türkçe’si kıt, ya aptal, ya da karşısındakileri aptal yerine koyup bir güzel işler beceriyor:) Böyle gerzekçe bir anlatım dili olamaz:)

  Cevapla
 4. yasn

  Bu sitelere girmem için bi adres verirmisiniz o URL nin yerine kutucuğa ne yazarsam o videolar gelir

  Cevapla
 5. Geri izleme: YASAKLI SİTELERE GİRME | Ktunnel- Dtunnel, Vtunnel, Proxy Site

 6. Geri izleme: Vtunnel ile yasaklı sitelere giriş | Ktunnel- Dtunnel, Vtunnel, Proxy Site

  1. hector Yazar

   merhabalar test ettim sorun bulamadım, masaüstü veya mobildende denedim sorun bulamadım. Siz hangi browserden giriş yaptınız. onu belirtirseniz tekrar inceleme yaparım.

   Cevapla
 7. Geri izleme: Yasaklı Sitelere Giriş Ktunnel | Ktunnel- Dtunnel, Vtunnel, Proxy Site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.