En İyi Android VPN Uygulamaları

En İyi Android VPN Uygulamaları

Artık dünyada milyonlarca insanın elinde akıllı telefon bulunuyor. Bu telefonlar üzerinden internetteki bütün işlerini halledebilen pek çok insan bilgisayarlara gerek dahi duymuyor. Ancak zaman zaman internet kullanıcılarının karşısına sansür, engelleme, yasak gibi engeller çıkabiliyor. Çoğu zaman can sıkıcı olan bu engellerin aşılması için internet kullanıcıları pek çok yöntem arıyor. Bunlardan en yaygın olanı VPN programları. Genellikle internetin yavaşlamasına yol açan bu programların son zamanlarda Android işletim sistemine uygun versiyonları da yaygınlaşmaya başladı. Biz de bu yazımızda sizler için en iyi birkaç Android telefonlara uygun VPN uygulamasını tanıtmaya çalışacağız.

-ExpressVPN

ExpressVPN, bu alandaki belki de en güvenilir ve kaliteli araçlardan birisi. 256 bit şifreleme özelliğine sahip olan program, oldukça hızlı ve güvenilir bir internet hizmetini internet kullanıcılarına ulaştırmayı başarıyor. Uygulama, dünyanın dört bir yanında 78 ülkede sunucuya sahip. Bu özelliği sayesinde de bölgesel sınırlamaları aşmak için kolaylıkla kullanılabiliyor.
-VYPR VPN

VYPR VPN de bu alandaki en iyi seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Tüm paketlerinde bulut depolaması seçeneği bulunan uygulama, güvenilir ve hızlı bir internet erişiminin yanında herkesin dosyalarını güvenilir bir şekilde saklamasına ve korumasına da yardımcı oluyor. Ünlü paylaşım sitesi Reddit’in yöneticileri tarafından da tercih edilen bu uygulama tüm dünyada bulundurduğu pek çok sunucu ve IP adresi ile bölgesel sınırlardan kolayca kurtulmanızı sağlıyor.

-F-Secure Freedome VPN

Bu VPN uygulamasının en önemli özelliğini kolay ve akıcı bir arayüze sahip olması olarak gösterebiliriz herhalde. Bütün VPN programlarının sağladığı hizmetleri bünyesinde barındırmasının yanında bu özelliği ile de pek çok kullanıcının tercihinin kendisinden yana olmasını sağlıyor. Tek tuş modu olan bu uygulama genelde basit uygulamalar kullanmayı sevenler tarafından tercih ediliyor.
NOT: Bu yazıda tanıtımı yapılan VPN uygulamaları şu anda ücretlidir. Android telefonunuzdan VPN programı olmadan yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız sitemizin anasayfasındaki arama motorunu kullanınız.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir