DNS Değiştirmeden Yasaklı Sitelere Giriş

DNS Değiştirmeden Yasaklı Sitelere Giriş

İnternet ortamının çok büyük bir çoğunluğu yasak sitelerden oluşuyor. Yani aslında biz kendimizi özgür bir şekilde internet ortamında geziyor sanıyoruz ancak durum böyle değil. Keşfetmediğimiz siteler internette aslında büyük bir ağırlığa sahip. Bunun yanında zaman zaman karşımıza sosyal medya yasaklarının da çıktığını biliyoruz. Bütün bunları aşmak için pek çok yol bulunuyor aslında. Bunlardan birisi de DNS değiştirme yöntemidir. Bu yöntemle herhangi bir program kullanmadan internette özgürce gezinebilirsiniz. Ancak bu yöntem kimi sitelere girerken yavaşlamaya ya da sorunlara yol açabiliyor.
Bu yüzden genelde insanlar VPN programları ya da vtunnel, ktunnel, dtunnel gibi sistemlere yönelmeye başlıyor. Bu konularda en çok yardım sağlayacak sitelerden birisi ise şu an bu yazıyı okuduğunuz site diyebiliriz. Sitemizde bulunan pek çok VPN programı tanıtımından yararlanarak sizin cihazınıza en uygun VPN programını seçebilir veya dtunnel hizmeti sayesinde dns değiştirmeden yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Vtunnel, ktunnel, dtunnel gibi sistemler genellikle en güvenilir yasak sitelere giriş yöntemleri olarak belirtilebilir. Sitemizde de güvenilir banka sistemlerinde bulunan sistemler aracılığıyla yasak sitelere giriş hizmeti sunulmaktadır. Siz de bu sistemden yararlanarak DNS değiştirmeden, VPN programı kullanmadan ya da herhangi bir gizlilik sorunu yaşamadan yasak sitelere girebilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir