Hideman VPN ile Yasak Sitelere Giriş

Hideman VPN ile Yasak Sitelere Giriş

Geçtiğimiz yıl pek çok kez internet yasakları ile karşılaşır hale geldik. Bunların kimisi sosyal medya yasaklarıydı kimisi ise haber siteleri gibi yasaklı içerik bulundurabilecek sitelerdi. Bunu aşmak için pek çok yöntem bulunuyor elbette. Ancak bu yazının konusunun bütün bu yöntemleri anlatmak olmayacağını söyleyebiliriz.

En sık kullanılan yöntem internet kullanıcılarının cihazlarına yükledikleri VPN programlarıdır. Pek çok VPN programı bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını tanıttığımız diğer yazılara sitemizden erişebilirsiniz.
Hideman VPN de yasak sitelere giriş yapmayı sağlayan VPN programlarından birisi. Ücretsiz moda sahip olan Hideman VPN bu sayede cebini düşünen internet kullanıcılarına da yasak sitelere giriş yapma deneyimi yaşatıyor. Diğer VPN program ve uygulamalarına göre bir hayli kolay bir kullanıma ve yükleme işlemine sahip olan Hideman VPN, “indir, kur ve “Bağlan” a tıkla” olarak kısaca özetlenebilecek bir işlemin ardından kolayca kullanılmaya başlıyor. Ücretsiz modu sayesinde 20’den fazla ülkede mevcut durumda olan program gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından kullanılıyor.

Yasak sitelere giriş sağlamasının yanı sıra torrent dosyalarını herhangi bir sınırlama ya da ceza olmadan kolayca indirmeye yarıyor. Windows, Android, iOS ve Mac cihazları için ayrı ayrı versiyonları bulunan Hideman VPN bu sayede 4 farklı cihazda aynı hesabı kullanabilme şansını da sağlıyor. Ayrıca programın Chrome eklentisi olarak da çalışabildiğini ekleyelim. Aşağıda indirme linklerine erişebilirsiniz.
Not: Linkler kendi sitelerine aittir.

Windows için Hideman VPN İndir

Chrome Hideman VPN İndir

Mac için Hideman VPN İndir

iOs için Hideman VPN İndir

Android için Hideman VPN İndir

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir