Kepard VPN ile Yasaklı Sitelere Giriş

Kepard VPN ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı siteler her zaman internet ortamında gündem olmayı başarmıştır. Hayatımızın büyük bir parçası haline gelen internet gezintisi engellemeler yüzünden kesintiye uğradığında sosyal medyada da çeşitli tepkiler ortaya çıkıyor. Ancak zaman içerisinde internet ortamına hakim hale gelen pek çok insan böyle yasaklamalara ve sansüre karşı çeşitli çözüm yöntemleri geliştirdi. Bu yöntemlerin başında VPN programları geliyor. Pek çok insan internet siteleri yasaklandığında VPN programlarından birisini indirerek bu sitelere giriş yapıyor. Ancak pek çok VPN programının internet hızında düşmeye neden olduğunu gösteren testler var.
Kepart VPN isimli VPN programı da en iyi ücretsiz programlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Program aslında tam anlamıyla ücretsiz sayılmaz. Ancak ilk duyduğunuzda bir hayli şaşıracağınız deneme süresi sayesinde ücretsiz kategorisine giriyor. Zira Kepard VPN kullanıcılarına tam 365 gün deneme süresi sunuyor. Ayrıca akıllı telefonlar için de versiyonları bulunmakta. Programı Google Play Store aracılığı ile indirmeniz de mümkün.

VPN programları dışında en çok kullanılan yasaklı sitelere giriş yöntemi dtunnel, ktunnel, vtunnel gibi proxy hizmetleri. Bu hizmetler bankalar tarafından kullanılan şifreleme sistemleri sayesinde hem güvenilir hem de hızlı bir internet gezintisini sizlere ulaştırıyor. Dtunnel.net isimli sitemiz de bu hizmet için kullanılabilir. Anasayfada yer alan adres çubuğuna girmek istediğiniz siteyi yazarak ulaşabilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir