Opera VPN ile Telefonda Yasaklı Sitelere Giriş

Opera VPN ile Telefonda Yasaklı Sitelere Giriş

Pek çoğumuz internette gezmek için telefonlarımızı kullanırız. Akıllı telefonların piyasaya sürülmesinden bu yana bilgisayarlar artık çok detaylı işlemler dışında kullanılmaz oldu diyebiliriz. Telefonlar sosyal medyavideo ve oyun siteleri gibi pek çok gezinti durağımızı sorunsuz bir şekilde gösterebiliyor artık.

Ancak son yıllarda yaygınlaşan sosyal medya ve yasaklı siteler bu keyfimize engel teşkil ediyor diyebiliriz. Özellikle çoğunlukla telefondan girdiğimiz sosyal medya siteleri sık sık engellenir oldu. TwitterFacebook, Youtube bunlardan sadece birkaçı.
Hepimizin yakından tanıdığı bir internet tarayıcısı olan Opera ise buna çözüm yaratmak istiyor. İndirmeye sunduğu Opera Free VPN isimli mobil uygulama ile artık telefonlarımızdan yasaklı sitelere girmek çok daha kolay bir hal almış olacak.

Opera Free VPN, reklam engelleme özelliği ile de şimdiden pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlandı bile. Hızlı ve güvenilir bir İnternet hizmeti sunmayı hedeflemekte.

Android işletim sistemli telefonlar tarafından kullanılabildiği gibi iOs işletim sistemine sahip, yani Apple markalı telefonlar tarafından da kullanılabiliyor.

Aşağıda yer alan indirme linklerinden uygulamayı siz de telefonunuza indirebilir ve bir an önce yasaklı sitelere giriş sağlayabilirsiniz.
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir